Post Image
1.3K

Evden Çıkmadan Zayıflamanın 10 Kolay Yöntemi

Spor yapma Merkezlerine para ödemek yerine evde kendinizce hazırladığınız zayıflatıcı çözümlerle göbek eritmek bundan sonra çok basit. Herkes için evde göbek eritmenin 10 kolay yöntemini derledik.

1 – Sarımsak Yutmak

Sarımsak kokusu çoğu bireyi rahatsız etmektedir. Fakat sarımsağın kokusundan kaynaklı faydalanmamak olmaz. Sarımsağı her gece bir bardak su ile eş güdümlü hap gibi yutabilirsiniz. Sarımsak yağ yakan yiyeceklerin başında bulunduğu amacıyla bu tekniği rahatça tercih edebilirsiniz.

2 – Kişniş Baharatıyla Zayıflayın

Aktarlarda rahatça bulabildiğimiz kişniş baharatı yağ yakıcı özelliği tespit edilen bir baharattır. Bu baharat bilhassa de bel etrafı ve göbek yağlanmalarında da son derece etkilidir. Yemeklerinizde kullanabilirsiniz.

3 – Beyaz Lahana

Ödem attırıcı ve gaz sökücü bilhassari tespit edilen beyaz lahana, karaciğer ve bağırsağı temizleyerek kilo vermenizi daha da basit duruma getirecektir. Lahanayı çiğ tüketmek bunun tam tersi neticeler doğurabileceği amacıyla kesinlikle pişmiş bir şekilde tüketmelisiniz.

4 – Elma Sirkeli Su

Göbek yağlanmasından kurtulup kilo vermek isteyenlerin kesinlikle yapması gerektikleri şeylerden biri de her yemekten evvelce bir su bardağa suya bir çay kaşığı elma sirkesi karıştırması ve bu karışımı içmesidir. Düzenli tüketildiğinde netice gösterir.

5 – Zencefil & Yoğurt

Zencefil, zerdeçal ve tarçın baharatlarıyla oluşturulan yoğurt karışımı vasıtası ile bel etrafınız ve göbek bölgenizi yok edebilirsiniz. Uyumadan 1 saat evvelce yemeye özen gösterin. Haftada 2 kez yapmaya çalışın. Günlük uygulamalarda bir grup problemler baş gösterebilir.

6 – Bademli Su

Geceden bir bardak suyun içerisine bir oran badem ekleyin. Sabah evvelce suyu içerek sonrasında bademleri iyice çiğneyerek tüketin. Bu yağlanmayı azaltacak ve enerji verecektir.

7 – Tarçınlı Su

Göbek yağlarının en büyük nedenlerinden biri tatlı yeme talebinin bastırılamamasıdır. Bu tatlı yeme talebi bastırılamadığında yalnızca göbek bölgesi değil tüm vücudunuz da bu olaydan etkilenmektedir. Bunun amacıyla tarçınlı su hazırlayarak tatlı krizlerinin önüne geçebilirsiniz.

8 – Limonlu Su

Karaciğer yağlanması neticesi göbek bölgesinde kilo toplanmaları görülür. Bu hali ortadan kaldırmak amacıyla karaciğerlerinizi her sabah limonlu su içerek temizleyebilirsiniz.

9 – Yeşil Çay & Limon

Yeşil çay, şüphesiz en iyi yağ yakıcılardan biridir. Yemeklerden 15 dakika kadar sonra tüketilen yeşil çay yağ yakımını normale göre daha çok gerçekleştirebiliyor.

10 – Detoks Sularıyla Zayıflayın

Göbek bölgenizdeki şişlik ve gazdan bir an evvelce kurtulmak istiyorsanız, 1 litre sıcak suya 3 poşet yeşil çay ekleyerek demlenmeye bırakın. Ilıdıktan sonra taze nane ve limon ekleyerek karıştırın. Gün boyu rahatça tercih edebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın